Polish Czech English French German Russian Slovak Spanish Ukrainian
www. gminagorzyce.pl   telefon: 48 15 8362075

GMINA GORZYCE

Samorządowy Portal Internetowy

techniczny ogrod

XVIII SESJA RADY GMINY

XVIII SESJA RADY GMINY

Zawiadamia się, że   17 grudnia  2019 r. o godz. 11.30 w sali Środowiskowego Domu Kultury w Gorzycach odbędzie się XVIII sesja Rady Gminy Gorzyce.  

PLAC ZABAW NA MIKOŁAJA

PLAC ZABAW NA MIKOŁAJA

Dzisiaj najmłodszym mieszkańcom gminy Gorzyce oficjalnie przekazano plac zabaw w Technicznym Ogrodzie. Na uroczystość przybył Św. Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci prezentami.

KOMUNIKAT PSZOK

KOMUNIKAT PSZOK

Zakład Gospodarki Komunalnej informuje, że dnia 24 grudnia 2019 roku PSZOK będzie nieczynny.

KIERMASZ, MIKOŁAJ I STRAŻACKI ORSZAK

KIERMASZ, MIKOŁAJ I STRAŻACKI ORSZAK

 W najbliższą niedzielę 8 grudnia br. zapraszamy na Gorzycki Kiermasz Świąteczny oraz Strażacki Orszak Świętego Mikołaja. Tego dnia rodzice będą mogli skorzystać z pomocy Świętego w obdarowywaniu dzieci prezentami.

CZUJKI ROZDANE

CZUJKI ROZDANE

 „Nie dla czadu” pod takim hasłem odbyło się spotkanie informacyjne, podczas którego mieszkańcy mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób chronić siebie i swoje rodziny przed tlenkiem węgla.

NAGRODY ZA EKOŚKI

NAGRODY ZA EKOŚKI

Ekologiczne torby wykonane ze spódnic, koszulek, firanek, a także szyte na miarę, haftowane, malowane i dziergane na szydełku – pomysłów na wykonanie „ekosiek” nie brakowało mieszkańcom gminy Gorzyce.

TECHNICZNY OGRÓD JUŻ OTWARTY

TECHNICZNY OGRÓD JUŻ OTWARTY

Dzielimy się dobra wiadomością. Techniczny Ogród już otwarty, zapraszamy do odwiedzania i korzystania z infrastruktury.

INFORMACJA

INFORMACJA

W Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego działa bezpłatna i całodobowa infolinia nr tel. 987

 • XVIII SESJA RADY GMINY

 • PLAC ZABAW NA MIKOŁAJA

 • KOMUNIKAT PSZOK

 • KIERMASZ, MIKOŁAJ I STRAŻACKI ORSZAK

 • CZUJKI ROZDANE

 • NAGRODY ZA EKOŚKI

 • TECHNICZNY OGRÓD JUŻ OTWARTY

 • INFORMACJA

 

 

OBWIESZCZENIE

Zgodnie z wymaganiami Banku Światowego (polityka operacyjna OP 4.01), instytucji współfinansującej
realizację Projektu ochrony przeciwpowodziowej w dorzeczu Odry i Wisły,

podaje się do publicznej wiadomości, co następuje:

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (PGW
WP RZGW w Rzeszowie), udostępnia do wglądu wszystkim zainteresowanym osobom i instytucjom
PROJEKT PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM dla Komponentu 3 - Ochrona przed powodzią Górnej
Wisły,
Podkomponent 3.D - Bierna i czynna ochrona w zlewni Sanu, Kontrakt 3D.1 - Program dla Sanu.
Bierna ochrona przeciwpowodziowa w zlewni Sanu.
„San III - rozbudowa lewego wały rzeki San w km 0+000 
-  4+445, gm. Gorzyce woj. podkarpackie" (nazywany dalej PROJEKTEM PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM).

Każdy zainteresowany może:

zapoznać się z PROJEKTEM PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM od dnia 18.02.2019 do dnia01.03.2019 włącznie (10 dni roboczych), w siedzibie:

 • Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej
  w Rzeszowie, ul. Hanasiewicza 17B, 35-103 Rzeszów, w dniach roboczych od godziny 7:00 do 15:00
  Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, Nadzór Wodny Tarnobrzeg, ul. Sienkiewicza 86, 39-400 Tarnobrzeg, w dniach roboczych od godziny 7:00 do 15:00, 
 • lub poprzez stronę internetową:
 1. składać uwagi i wnioski odnośnie PROJEKTU PLANU ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM w formie pisemnej
  oraz ustnej do protokołu pod ww. adresami lub w formie elektronicznej na adres e-mail:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dniach roboczych od 18.02.2019 do 01.03.2019 (włącznie).

Instytucją właściwą do rozpatrzenia uwag i wniosków jest PGW WP RZGW w Rzeszowie (osoba do kontaktu:
Barbara Telega, tel. +48 17 853 74 50).

Po ww. 10-dniowym okresie udostępnienia dokumentu do wglądu, w dniu 04.03.2019 o godzinie 16:00
w auli Domu Kultury we Wrzawach, Wrzawy 486, 39-432 Gorzyce odbędzie się spotkanie otwarte dla

wszystkich zainteresowanych, na którym przedstawione zostaną informacje o PROJEKCIE PLANU
ZARZĄDZANIA ŚRODOWISKIEM oraz odbędzie się publiczna dyskusja dotycząca tego dokumentu, a także
uwag i wniosków złożonych do niego wcześniej lub w trakcie tego spotkania.

Obwieszczenie to zostało podane do wiadomości poprzez ogłoszenie w prasie (Gazeta Codzienna NOWINY

-       czasopismo o zasięgu lokalnym), wywieszenie na tablicach ogłoszeń w: PGW WP RZGW w Rzeszowie
i Nadzorze Wodnym w Tarnobrzegu oraz Urzędach Gmin w Gorzycach i Zaleszanach, jak również na
stronach internetowych instytucji wskazanych powyżej.

 

Do pobrania:

 1. Obwieszczenie PL - PZS.pdf
 2. Annonucement EMP 3D.1 EN_07022019.pdf
 3. 3D.1 PZS SAN III_PL.zip
 4. 3D.1 PZS SAN III_ENG.zip

 

e-max.it: your social media marketing partner

TŁUMACZ JĘZYKA MIGOWEGO W URZĘDZIE GMINY

Osoby niesłyszące przy załatwianiu administracyjnych spraw mogą skorzystać z pomocy tłumacza migowego.

Wystarczy zgłosić chęć skorzystania z tej usługi 3 dni przed planowaną wizytą w Urzędzie Gminy osobiście lub korzystając z pomocy osoby trzeciej dzwoniąc pod numer (15) 8362 075, a także wysyłając faks pod numer (15) 8362 209 oraz e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 • KONTAKT

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) o celu ich przechowywania i sposobie zarządzania poniżej.

Jeżeli nie zgadzasz się na taki układ - zmień konfigurację swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka Prywatności określa warunki dotyczące użytkowania serwisu internetowego przez użytkowników końcowych. Korzystając w dowolny sposób z niniejszego serwisu internetowego użytkownik końcowy akceptuje warunki określone w poniższej Polityce Prywatności.

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie na podstawie informacji przekazanych przez użytkownika serwisu internetowego. Przekazanie informacji obejmujących dane osobowe jest dobrowolne. Do informacji tych należą np. imię i nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu. Cel wykorzystania danych osobowych jest określony w nagłówku formularza zamieszczonego w serwisie internetowym. Najczęściej jest to subskrypcja wiadomości z serwisu za pomocą poczty e-mail lub krótkich wiadomości tekstowych SMS albo dostęp do wybranych podstron serwisu dla zalogowanych użytkowników. Dane osobowe nie są zbierane automatycznie.

Pliki cookies

Pliki cookies (w dosłownym tłumaczeniu z j. angielskiego: ciasteczka) są to małe pliki tekstowe, przesyłane do urządzenia użytkownika końcowego podczas odwiedzania przez niego serwisu internetowego. Pliki cookies zawierają m.in. adres strony internetowej z której pochodzą, ustawienia dokonane przez użytkownika serwisu dotyczące układu strony, rozmiaru tekstu, kolorów, wersji kontrastowej, dane wpisywane do formularzy oraz wartość, którą jest zazwyczaj automatycznie wygenerowana unikalna liczba. Mechanizm cookies nie pobiera jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z urządzenia użytkownika końcowego.

Korzystając z serwisu internetowego użytkownik końcowy wyraża zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Użytkownik końcowy ma możliwość korzystania z serwisu internetowego bez wykorzystywania plików cookies, ale oznacza to, że niektóre funkcje serwisu nie będą działać poprawnie. Użytkownik końcowy może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, jak również może usunąć pliki cookies korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa. W przypadku nie wyrażenia zgody na korzystanie z plików cookies, użytkownik końcowy winien zaznaczyć w ustawieniach przeglądarki opcję odrzucania plików cookies lub sygnalizowania ich przesłania.

Niniejszy serwis internetowy może stosować następujące pliki cookies:

$1a.     pliki uwierzytelniające - wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania użytkownika końcowego w serwisie internetowym oraz do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu;

$1b.     pliki statystyczne - wykorzystywane do zbierania informacji o sposobie korzystania użytkownika końcowego z serwisu internetowego;

$1c.     pliki funkcjonalne - wykorzystywane do zapamiętania wybranych przez użytkownika końcowego ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej, itp.

W celu zarządzania ustawieniami plików cookies wybierz z listy oficjalnych stron internetowych producentów najczęściej używanych przeglądarek internetowych aplikację, której używasz i postępuj zgodnie z instrukcjami producenta:

Urządzenia mobilne:

Narzędzia i treść z innych firm

Niniejszy serwis internetowy może zawierać przyciski, narzędzia lub treści kierujące do usług innych firm, m.in. Facebook (przycisk „Lubię to”), Google (Google Maps, Google Analitycs, Google Translate), Youtube (filmy), IVONA Software (webreader), Stat24 (statystyki), Payu (płatności elektroniczne). Korzystanie z aplikacji innych firm może powodować przesyłanie informacji do urządzenia użytkownika końcowego przez zewnętrzny podmiot. Informacji na temat wykorzystania plików cookies przez zewnętrzne aplikacje należy szukać w polityce prywatności danego podmiotu.

Prawa autorskie

Zawartość serwisu internetowego (teksty, grafiki, muzyka, filmy) oraz wszystkie jej fragmenty a także mechanizmy i oprogramowanie używane w serwisie internetowym są objęte ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego.

Zgodnie z przepisami prawa autorskiego oraz przepisami o ochronie baz danych, użytkownik końcowy otrzymuje niewyłączną, ograniczoną licencję na korzystanie z serwisu wyłącznie w celach prywatnych, bez możliwości samodzielnego pobierania lub zapisywania stron oraz dokonywania ich modyfikacji.

Użytkownik końcowy serwisu internetowego, bez zgody właściciela serwisu nie posiada prawa do odsprzedaży lub wykorzystania w celach komercyjnych serwisu internetowego i jego zawartości.

Właściciel serwisu internetowego udziela ograniczonego, odwoływalnego, niewyłącznego prawa do tworzenia linku do serwisu internetowego, o ile nie przedstawia on właściciela serwisu w sposób fałszywy, mylący i niezgodny z prawdą.

Wykorzystanie niniejszego serwisu internetowego w sposób, który naruszałby w/w warunki albo wszelkie obowiązujące prawa lub przepisy, a także w sposób, który powoduje albo może spowodować uszkodzenie serwisu internetowego, przerwę lub zakłócenia w pracy jest zabronione.