Polish Czech English French German Russian Slovak Spanish Ukrainian
www. gminagorzyce.pl   telefon: 48 15 8362075

GMINA GORZYCE

Samorządowy Portal Internetowy

techniczny ogrod

Vg5Już 2 września Klub Sportowy Sprint zaprasza wszystkich miłośników biegania do udziału w Gorzyckiej 5. Na zawodników czekają atrakcyjne nagrody. Gościem specjalnym imprezy będzie Joanna Jóźwik.

Jeszcze do końca sierpnia organizatorzy czekają na zgłoszenia do Gorzyckiej 5. Osoby, które chciałyby pobiec 2 września (w niedzielę) w Gorzyckiej 5 mogą zgłaszać swój udział wypełniając zgłoszenie dostępne na stronie gorzycka5.pl Opłata startowa to 45 zł.

W tym roku trasa biegowa została zmieniona. Impreza będzie odbywać się na boisku lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach (ul. Edukacji Narodowej). Na boisku odbędą się również wszystkie biegi towarzyszące, natomiast bieg główny tradycyjnie rozpocznie się przy ul. 3 Maja, a zakończy na boisku lekkoatletycznym.

Imprezę biegową o godz. 10.30 rozpocznie Bieg Przedszkolaka, udział w nim mogą wziąć dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Po nim odbędzie się Bieg Nadziei Olimpijskich dedykowany uczniom klas 1-3 szkoły podstawowej. Na dystansie 800 m zmierzą się dzieci klas 4-6 szkoły podstawowej, zaś na dystansie 1000 m pobiegną uczniowie klas 7 oraz gimnazjum. Organizatorzy przygotowali upominki dla pierwszych 200 osób.

Najlepsi zawodnicy w kategoriach dziecięco-młodzieżowych również zostaną nagrodzeni pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Zwycięzcy biegu głównego otrzymają nagrody finansowe, dodatkowo nagrody rzeczowe i puchary. Wójt Gminy Gorzyce, Leszek Surdy uhonoruje najszybszego mieszkańca i mieszkankę gminy.

Swoją nagrodę wręczy także przedstawiciel sponsora głównego biegu - Federal-Mogul Gorzyce, produkującego tłoki dla czołowych producentów samochodów osobowych i ciężarowych. Puchar dla najszybszego pracownika i pracownicy Federal-Mogul ufundował prezes zakładu – Adam Krępa. Paweł Bartoszek Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego uhonoruje także najszybszą i najszybszego mieszkańca powiatu.

Ponadto wśród zawodników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody m.in. voucher na usługi stomatologiczne o wartości 1.000 zł ufundowany przez sponsora głównego biegu - Multident Centrum Precyzyjnej Stomatologii ze Stalowej Woli.

Szczegółowy regulamin biegu dostępny jest na stronie gorzycka5.pl Zachęcamy także do śledzenia profilu biegu http://fb.com/gorzycka5/

PROGRAM BIEGU

TERMIN,  MIEJSCE, PROGRAM

Termin: 02.09.2018r. (niedziela) godz. 10:30 (pierwszy bieg przedszkolaka), godz. 13:00 (bieg główny).

Trasa: 5 km ulicami Gorzyc (nawierzchnia asfaltowa).

Start: ul. 3 Maja (obok sceny), Meta: ul. Edukacji Narodowej 3 (stadion lekkoatletyczny).

Biuro zawodów znajdować się będzie w budynku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II, przy ul. Edukacji Narodowej 3

PROGRAM IMPREZY:

9:00 – 12:00 – otwarcie biura zawodów. Weryfikacja uczestników oraz przyjmowanie zgłoszeń.
10:30 – Bieg przedszkolaka – wiek dziecka 4 – 6 lat.
11:00 – Biegi Nadziei Olimpijskich – Dzieci z klas 1 – 3 szkoły podstawowej.
11.30 – Bieg na dystansie  500 m dla dzieci z klas 4 – 6 szkoły podstawowej.
12:00 – Bieg na dystansie 1000 m dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i starszych.
13:00 – Bieg główny – V Gorzycka Piątka.
14:00 – Zamknięcie trasy. Zakończenie biegu.
14.30 – Uroczyste zakończenie biegu dekoracja zwycięzców.

Gorzycka 5 to wydarzenie sportowe organizowane od 2013 roku. Biegową imprezę na terenie gminy zainicjowali miłośnicy sportu i ówcześni członkowie klubu. Gorzycką 5 i całe serce logistyczne biegu tworzą: Piotr Osmala, Marcin Krzemiński, Tomasz Dziorek, Marcin Korzonek, Łukasz Chołody, Krzysztof Kułaga, Barbara Dziorek, Justyna Świerkula i Karol Korzonek.

Impreza ma na celu popularyzację biegów, jako formy aktywnego spędzania wolnego czasu i zachęcania dzieci, młodzieży, dorosłych do uprawiania sportu.

Główny bieg, czyli Gorzycka 5 to dystans 5 km.

 

plakatVg5

e-max.it: your social media marketing partner

KALENDARZ WYDARZEŃ

Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) o celu ich przechowywania i sposobie zarządzania poniżej.

Jeżeli nie zgadzasz się na taki układ - zmień konfigurację swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka Prywatności określa warunki dotyczące użytkowania serwisu internetowego przez użytkowników końcowych. Korzystając w dowolny sposób z niniejszego serwisu internetowego użytkownik końcowy akceptuje warunki określone w poniższej Polityce Prywatności.

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie na podstawie informacji przekazanych przez użytkownika serwisu internetowego. Przekazanie informacji obejmujących dane osobowe jest dobrowolne. Do informacji tych należą np. imię i nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu. Cel wykorzystania danych osobowych jest określony w nagłówku formularza zamieszczonego w serwisie internetowym. Najczęściej jest to subskrypcja wiadomości z serwisu za pomocą poczty e-mail lub krótkich wiadomości tekstowych SMS albo dostęp do wybranych podstron serwisu dla zalogowanych użytkowników. Dane osobowe nie są zbierane automatycznie.

Pliki cookies

Pliki cookies (w dosłownym tłumaczeniu z j. angielskiego: ciasteczka) są to małe pliki tekstowe, przesyłane do urządzenia użytkownika końcowego podczas odwiedzania przez niego serwisu internetowego. Pliki cookies zawierają m.in. adres strony internetowej z której pochodzą, ustawienia dokonane przez użytkownika serwisu dotyczące układu strony, rozmiaru tekstu, kolorów, wersji kontrastowej, dane wpisywane do formularzy oraz wartość, którą jest zazwyczaj automatycznie wygenerowana unikalna liczba. Mechanizm cookies nie pobiera jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z urządzenia użytkownika końcowego.

Korzystając z serwisu internetowego użytkownik końcowy wyraża zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Użytkownik końcowy ma możliwość korzystania z serwisu internetowego bez wykorzystywania plików cookies, ale oznacza to, że niektóre funkcje serwisu nie będą działać poprawnie. Użytkownik końcowy może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, jak również może usunąć pliki cookies korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa. W przypadku nie wyrażenia zgody na korzystanie z plików cookies, użytkownik końcowy winien zaznaczyć w ustawieniach przeglądarki opcję odrzucania plików cookies lub sygnalizowania ich przesłania.

Niniejszy serwis internetowy może stosować następujące pliki cookies:

$1a.     pliki uwierzytelniające - wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania użytkownika końcowego w serwisie internetowym oraz do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu;

$1b.     pliki statystyczne - wykorzystywane do zbierania informacji o sposobie korzystania użytkownika końcowego z serwisu internetowego;

$1c.     pliki funkcjonalne - wykorzystywane do zapamiętania wybranych przez użytkownika końcowego ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej, itp.

W celu zarządzania ustawieniami plików cookies wybierz z listy oficjalnych stron internetowych producentów najczęściej używanych przeglądarek internetowych aplikację, której używasz i postępuj zgodnie z instrukcjami producenta:

Urządzenia mobilne:

Narzędzia i treść z innych firm

Niniejszy serwis internetowy może zawierać przyciski, narzędzia lub treści kierujące do usług innych firm, m.in. Facebook (przycisk „Lubię to”), Google (Google Maps, Google Analitycs, Google Translate), Youtube (filmy), IVONA Software (webreader), Stat24 (statystyki), Payu (płatności elektroniczne). Korzystanie z aplikacji innych firm może powodować przesyłanie informacji do urządzenia użytkownika końcowego przez zewnętrzny podmiot. Informacji na temat wykorzystania plików cookies przez zewnętrzne aplikacje należy szukać w polityce prywatności danego podmiotu.

Prawa autorskie

Zawartość serwisu internetowego (teksty, grafiki, muzyka, filmy) oraz wszystkie jej fragmenty a także mechanizmy i oprogramowanie używane w serwisie internetowym są objęte ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego.

Zgodnie z przepisami prawa autorskiego oraz przepisami o ochronie baz danych, użytkownik końcowy otrzymuje niewyłączną, ograniczoną licencję na korzystanie z serwisu wyłącznie w celach prywatnych, bez możliwości samodzielnego pobierania lub zapisywania stron oraz dokonywania ich modyfikacji.

Użytkownik końcowy serwisu internetowego, bez zgody właściciela serwisu nie posiada prawa do odsprzedaży lub wykorzystania w celach komercyjnych serwisu internetowego i jego zawartości.

Właściciel serwisu internetowego udziela ograniczonego, odwoływalnego, niewyłącznego prawa do tworzenia linku do serwisu internetowego, o ile nie przedstawia on właściciela serwisu w sposób fałszywy, mylący i niezgodny z prawdą.

Wykorzystanie niniejszego serwisu internetowego w sposób, który naruszałby w/w warunki albo wszelkie obowiązujące prawa lub przepisy, a także w sposób, który powoduje albo może spowodować uszkodzenie serwisu internetowego, przerwę lub zakłócenia w pracy jest zabronione.