W niedzielę 7 lipca br. zapraszamy do Sokolnik na Święto Wsi Królewskiej.
Święto rozpocznie mecz towarzyski o Puchar Sołtysa Sołectwa Sokolniki. Zagrają w nim OldBoye kontra „Sokół” Sokolniki.
Po południu na scenie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Sokolanie, działający przy GOK Gorzyce-Domu Kultury w Sokolnikach, a także odbędzie się mini recital zatytułowany „Życie jest muzyką…” w wykonaniu solistek i zespołu Primo.
Od godz. 17.00 – szczególnie najmłodszych – zaprasza Klub Fitnesska, w programie m.in. animacje, konkursy z bajkowymi postaciami. Dla dzieci będą bezpłatnie udostępnione dmuchańce, fotobudka oraz przekąski i zdrowe napoje przygotowane przez KGW Sokolanki.
Na zabawy sportowo-pożarnicze oraz pokaz sprzętu zaprasza również OSP Sokolniki.
Wieczorem zagra Kapela Jaśki z Grębowa, a wieczór zwieńczy potańcówka z DJ Sławkiem.

Wydarzenie współfinansowane jest z budżetu gminy Gorzyce, w tym Funduszu Sołeckiego sołectwa Sokolniki, budżetu Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu, radnych z sołectwa Sokolniki oraz sponsorów.

Program:
14:00-16:00 Mecz towarzyski o Puchar Sołtysa Sołectwa Sokolniki
Oldboye kontra „Sokół” Sokolniki
16:00 część artystyczna (blok DK Sokolniki)
Zespół Pieśni i Tańca Sokolanie
„Życie jest muzyką…” mini koncert wokalny solistek i Zespołu Primo
17:00-18:30 Animacje, konkursy, zabawy (Fitnesska Tarnobrzeg)
18:30 – 20:00 Kapela Jaśki z Grębowa
20:00 – 24:00 Potańcówka z DJ Sławkiem
Dofinansowanie z Funduszu Sołeckiego – gmina i Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu